Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 87
Vyberte si nemovitost
Nacházíte se: Úvod » Nová výstavba » Projekt "Na Máchovně - Beroun Hills" 2.etapa

Projekt "Na Máchovně - Beroun Hills" 2.etapa

Dovolujeme si vám představit projekt „Na Máchovně – Beroun Hills“, s jehož výstavbou se započne v červnu 2016 a předběžný termín dokončení je plánován na podzim 2017.

Bytový komplex bude sestávat z šesti podlaží s výtahem, s celkem 55 byty o velikosti 1 kk až 5 kk. Ke každému bytu přináleží balkón či terasa. V ceně je parkovací stání a sklepní kóje.

Již nyní je možná konzultace a rezervace vybraného bytu dle požadované specifikace. Při podpisu rezervační smlouvy složí zájemce 15.000,- Kč. Tato smlouva je platná do doby nabytí právní moci stavebního povolení. Po nabytí právní moci stavebního povolení uzavřeme závaznou smlouvu o smlouvě budoucí, při jejímž podpisu se hradí depozitní splátka 10% z celkové kupní ceny, do které se započítává již uhrazený rezervační depozit. Kupní smlouva bude uzavřena po dokončení a zkolaudování, při níž proběhne úhrada zbývající části kupní ceny a převedení na kupujícího (vlastníka).

Lokalita Na Máchovně se nachází v klidné části historického města s krásným výhledem do okolí. V Berouně je veškerá občanská vybavenost – pošta, obchody, ZŠ, MŠ, Městský úřad, lékař, aquapark, lesopark Městská hora, zimní stadion, in-line dráha, Golf Resort, autobusové i vlakové nádraží.