Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 84
Vyberte si nemovitost
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Prodej modulového domu 5+1

Prodej modulového domu 5+1, Ev.č.: 01978-1

RD03_Bungalow_solo_02-1500
RD03_Bungalow_solo_01B-1500
RD03_Bungalow_solo_03B-1500

Kontaktujte makléře

Jana KučabováJana Kučabová
+420 775 555 900
+420 311 625 543
[email protected]
Reko BerounReko Beroun
Havlíčkova 7
Beroun - Beroun-Centrum
+420 606 630 133
+420 311 625 543
[email protected]
Cena4 727 880 Kč
KategorieDomy na klíč
LokalitaBeroun
OkresBeroun
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná162 m²
Plocha pozemku1 m²
Plocha zastavěná192 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaMontovaná
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
G (PENB nedodán)
Popis

Modulový dům MegaKlasik - uváděná cena na webu je za dům tzv. ve fázi "na bílo".
Dům je dodáván s projektovou dokumentací ve stavu, kdy na zdech je z venku zateplovací systém + 1 vrstva lepidla (připraveno pro fasádu), uvnitř je vymalováno 1 vrstvou malby, jsou hotové rozvody (elektřina, voda, odpady), ve stropě je pro vytápění zabudována uhlíková fólie Heatflow. V ceně je vždy jedno okno na místnost, jedny francouzské dveře na dům a vchodové dveře dle vzorníku. Na místnost jsou pak v ceně dvě zásuvky, jeden vypínač a jeden vývod pro osvětlení.
V domě a tedy v ceně nejsou finální nášlapné plochy, vnitřní dveře, sanita a obklady v koupelně či WC, kuchyň a fasáda. Tyto věci lze objednat a dodělávají se až po usazení domu na pozemek. Dodavatel spolupracuje s dodavateli, které může doporučit. Stejně tak pro klimatizace, krb či hromosvod. Zároveň je třeba počítat s tím, že díky Vyhlášce o energetické náročnosti budov č. 264/2020 Sb. platné od září 2020, je pro rodinný dům celoročně obyvatelný, nutno dle Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), instalovat na dům fotovoltaickou elektrárnu. Její velikost se stanoví na základě výpočtu PENB.
Pro vytápění se využívá uhlíková fólie Heatflow umístěná ve stropě. Jde o kvalitní vytápění, které se dodává do domů již několik let. Toto vytápění lze také umístit do podlahy, kde se dává 60% podlahové plochy, oproti 30% plochy ve stropě. Tato varianta je tedy o něco dražší, ale spíše je nutné opravdu důkladně rozmýšlet nad rozestavěním nábytku. V místech, kde fólie je, není možné, aby byl umístěn nábytek, případně se musí jednat o nábytek na nožičkách. Pokud by nebyl na nožičkách, fólie by vyzařovala teplo do nábytku, který by ji odrážel zpět a tím by se fólie zničila. Více o vytápění můžete najít třeba zde: https://www.heatflow.cz/.
Termín výroby a následné dodání domu: postup je takový, že po vypracování projektové dokumentace a zajištění energetického štítku, je možné dům vyrobit během cca 3 měsíců. Záleží pak samozřejmě také na tom, jak dlouho bude trvat vydání stavebního povolení, případně kdy bude možné čerpat hypotéku, apod. Každý stavební úřad může mít jiné požadavky na vzhled domu, proto je určitě dobré nejdříve se zajít zeptat na příslušný stavební úřad a zjistit jejich požadavky.
Dům se vyrábí na hale v Terezíně a poté se vyrobený po modulech dováží na pozemek, usadí na zemní vruty a napojí na elektro, vodu a kanalizaci. Doprava se tedy vždy počítá dle lokality, ve které se daný pozemek pro dům nachází.
Domy se standardně usazují na zemní vruty, jejichž instalaci dodavatel zajistí, ale není součástí základní ceny. V rámci instalace vrutů se vždy dělá zkušební vrt, dle kterého se určí, kolik bude finální počet vrutů, s ohledem na kvalitu půdy. Není ale problém usadit dům i na betonové pásy či základovou desku. Tyto ale dodavatel nezajišťuje.