Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 93
Vyberte si nemovitost
Nacházíte se: Úvod » Reference klientů

Reference klientů

Prodej bytu 2+1 Beroun 

Prodej slunného bytu 2+1 v Berouně

Dobrý den,
chci poděkovat vaší RK za zprostředkování prodeje nemovitosti, za vstřícný a korektní přístup.
Mohu porovnat vaši práci s jinými kancelářemi, v minulosti jsem oslovila 3 a ve vašem případě jsem byla velmi spokojená, byla jsem vždy včas informovaná, neměla jsem v žádném případě pocit omezení mé vůle a názoru na prodej nemovitosti.(což se mi stalo v předchozích letech), mohla jsem se s vámi poradit, důvěřovat, takže prodej proběhl opravdu bez starosti, což ocením, když bydlím téměř 200km od Berouna.
Doporučuji vás všem, kteří budou vyhledávat služby realitních kanceláří a přeji vám do dalších let hodně spokojených klientů, jako jsem byla já.
S pozdravem
Ivana Brandstillerová, 3.11.2018

PRODEJ BYTU 2+KK+TERASA+ZAHRÁDKA BEROUN-MĚSTO 

Prodej bytu 2+kk+terasa+zahrádka Beroun-Město

Pokud se rozhodujete, zda anebo jaké realitní kanceláři svěřit svoji nemovitost, nehledejte. Můj život si vyžádal změny a já dle rodinné situace kupovala a musela prodávat nemovitosti. Přímo s majiteli přes soukromou inzerci, dvě pražské realitní kanceláře, přes dvě berounské.. O paní Kučabové a její realitní kanceláři vím 25 let, a vlastně těžko říci, proč jsem ji poprvé oslovila až letos, s prodejem svého bytu. Na každé z mých předchozích zkušeností mohu najít profesionální pochybení v ceně, přístupu, prioritách.., ale zde nikoliv. Jsem naprosto spokojený klient, který ač nenabízel vyloženě akční zboží, díky kontaktům paní Kučabové rychle prodal. Mám dobrý pocit a nadto si velice vážím toho, že domluvené platí. Děkuji.
Jitka Papežová 10.10.2018

Pronájem 

Dobrý den,
chtěla bychom tímto zaslat velké poděkování pro p. Masnicu za jeho přístup a jednání.
Pronajali jsme si přes p. Masnicu byt a majitelka chce vše řešit přes p. Masnicu, je to velice příjemný a ochotný pán, výjde mi vždy se vším vstříc a velmi mi pomáhá po celou dobu, co nás má na starosti.
Proto mu chci za vše moc poděkovat.
S přáním krásného dne,
Rigóvá Julie 10.7.2018

Koupě bytu 2+1+B v Berouně - sídliště Hlinky 

Prodej pěkného bytu 2+1+B v Berouně - sídliště Hlinky, ulice Nerudova

Děkuji za hladký a bezproblémový průběh koupě bytu, který řídila Vaše kancelář REKO. Se službami jsem byla maximálně spokojena a mohu Vás doporučit každému, kdo se chystá obchodovat s nemovitostmi.
Mgr. Božena Musilová, 18.4.2018

Prodej bytu 3+1+L v Králově Dvoře 

Prodej bytu 3+1+L v Králově Dvoře

Jako každý rozumný člověk jsem se informoval na vytipované RK, kterým jsem chtěl zadat prodej bytu. Nakonec zvítězila RK REKO. Musím přiznat, že paní Kučabovou znám více jak dvacet let. Lehce komplikovaný prodej bytu, protože se jednalo o byt družstevní (převod užívacích práv) proběhl k naší absolutní spokojenosti. Korektnost, termíny schůzek a prohlídek, úschova a převod financí i jednání na bytovém družstvu - vše proběhlo k naší úplné spokojenosti. Já se tedy musím přidat na stranu spokojených klientů.

Zdeněk Zmatlík 10.4.2018

Prodej bytu 3+1+L+garáž - Hořovice 

Prodej bytu 3+1+L+garáž - Hořovice

S koupí bytu jsem byla velmi spokojená. A s bytem samotným taky - oproti berounskému sídlišti je to opravdu paráda.
Martina Zetková

Prodej pozemku Zdice 

Dobré ráno paní Kučabová,
děkuji za dárek, za fakturu a hlavně za celý obchod, potěšení bylo i na naší straně. Myslím že Vás můžu s čistým svědomím komukoliv doporučit. Na setkání s Vámi se těším
S pozdravem a přáním mnoha spokojených klientů Vás zdraví
Karel, Pavla, Karolínka, Kateřinka, Kristýnka a Pavlík Kaštánkovi 9.11.2017

Prodej domu a pozemku ve Zdicích 

Dobrý den,paní Kučabová,
rádi bychom Vám ještě jednou moc poděkovali za zprostředkování prodeje nemovitostí. Chceme Vám poděkovat za velmi férové jednání a vstřícnost. Vaše práce se dá přirovnat k vysoce profesionální úrovni, vždy jsme byli informováni o stavu prodeje, zajistili jste veškeré potřebné dokumenty a dovedli prodej do zdárného konce.

Ještě jednou, i když opožděně, Vám velmi děkujeme.

Šmídová, Fuxovi 6.11.2017

Poděkování 

Dobrý den,
děkuji za dobrou zprávu. Bylo mi potěšením s Vámi spolupracovat.
S pozdravem
Lea Králová 7.8.2017

Prodej bytu 2+1 s lodžií v Berouně 

Prodej bytu 2+1 s lodžií v Berouně

Vážená paní Havránková,
spolupráce s Vámi byla od samého počátku perfektní. Jste opravdovým profesionálem v realitní oblasti a člověkem na pravém místě.
Za mě naprostá spokojenost a RK Reko mohu jen doporučit.
J. Vacíková