Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 184
Vyberte si nemovitost
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Reference klientů

Reference klientů

Prodej bytu 1+1 s balkonem Praha 9

Prodej bytu 1+1 s balkonem Praha 9

Dobrý den paní Havránková. Veliké díky za vše, co jste pro nás vykonala a zařizovala. Bylo to určitě náročné, ale dotáhla jste věci k všeobecné spokojenosti s profesní dokonalostí a úžasným přehledem. Určitě bychom v budoucnu rádi opět využili vašich služeb, pokud bude potřeba. Přejeme moc moc zdraví, spokojenosti ve vašem osobním životě a ještě jednou děkujeme. JANTAČOVI. 15.8.2023

Prodej chaty Malé Přílepy (Chyňava)

Prodej chaty Malé Přílepy (Chyňava)

Paní Havránková, děkuji Vám za Vaši práci s kterou jsem byla moc spokojená, určitě Vás doporučím svým známým. Do dalších let Vám přeji mnoho zdraví a hodně úspěchů ve Vaší práci. D. Kralovičová

Prodej bytu 2+1 Beroun

Prodej bytu 2+1 Beroun

Rychlost, jistota a ochota ,to je značka této realitky.
Jan Tůma 15.3.2023

Prodej bytu 2+1+2L v Berouně Hlinky

Prodej bytu 2+1+2 lodžie v Berouně, ulice Branislavova

Dobrý den,
chtěl bych touto cestou poděkovat slečně Adéle Slavíkové, která se za RK Reko podílela na prodeji mého bytu. Poskytnutý servis byl po celou dobu od prvního kontaktu až po prodej na velmi dobré úrovni, jednání byla vedena profesionálně bez časových prodlev se vstřícným a lidským přístupem. Každý krok byl pečlivě zdůvodněn, případně vysvětlen, služby RK Reko mohu jen doporučit.
Moc děkuji, Emerich Fischer 7.2.2019

Prodej bytu 2+1 Beroun

Prodej slunného bytu 2+1 v Berouně

Dobrý den,
chci poděkovat vaší RK za zprostředkování prodeje nemovitosti, za vstřícný a korektní přístup.
Mohu porovnat vaši práci s jinými kancelářemi, v minulosti jsem oslovila 3 a ve vašem případě jsem byla velmi spokojená, byla jsem vždy včas informovaná, neměla jsem v žádném případě pocit omezení mé vůle a názoru na prodej nemovitosti.(což se mi stalo v předchozích letech), mohla jsem se s vámi poradit, důvěřovat, takže prodej proběhl opravdu bez starosti, což ocením, když bydlím téměř 200km od Berouna.
Doporučuji vás všem, kteří budou vyhledávat služby realitních kanceláří a přeji vám do dalších let hodně spokojených klientů, jako jsem byla já.
S pozdravem
Ivana Brandstillerová, 3.11.2018

PRODEJ BYTU 2+KK+TERASA+ZAHRÁDKA BEROUN-MĚSTO

Prodej bytu 2+kk+terasa+zahrádka Beroun-Město

Pokud se rozhodujete, zda anebo jaké realitní kanceláři svěřit svoji nemovitost, nehledejte. Můj život si vyžádal změny a já dle rodinné situace kupovala a musela prodávat nemovitosti. Přímo s majiteli přes soukromou inzerci, dvě pražské realitní kanceláře, přes dvě berounské.. O paní Kučabové a její realitní kanceláři vím 25 let, a vlastně těžko říci, proč jsem ji poprvé oslovila až letos, s prodejem svého bytu. Na každé z mých předchozích zkušeností mohu najít profesionální pochybení v ceně, přístupu, prioritách.., ale zde nikoliv. Jsem naprosto spokojený klient, který ač nenabízel vyloženě akční zboží, díky kontaktům paní Kučabové rychle prodal. Mám dobrý pocit a nadto si velice vážím toho, že domluvené platí. Děkuji.
Jitka Papežová 10.10.2018

Pronájem

Dobrý den,
chtěla bychom tímto zaslat velké poděkování pro p. Masnicu za jeho přístup a jednání.
Pronajali jsme si přes p. Masnicu byt a majitelka chce vše řešit přes p. Masnicu, je to velice příjemný a ochotný pán, výjde mi vždy se vším vstříc a velmi mi pomáhá po celou dobu, co nás má na starosti.
Proto mu chci za vše moc poděkovat.
S přáním krásného dne,
Rigóvá Julie 10.7.2018

Koupě bytu 2+1+B v Berouně - sídliště Hlinky

Prodej pěkného bytu 2+1+B v Berouně - sídliště Hlinky, ulice Nerudova

Děkuji za hladký a bezproblémový průběh koupě bytu, který řídila Vaše kancelář REKO. Se službami jsem byla maximálně spokojena a mohu Vás doporučit každému, kdo se chystá obchodovat s nemovitostmi.
Mgr. Božena Musilová, 18.4.2018

Prodej bytu 3+1+L v Králově Dvoře

Prodej bytu 3+1+L v Králově Dvoře

Jako každý rozumný člověk jsem se informoval na vytipované RK, kterým jsem chtěl zadat prodej bytu. Nakonec zvítězila RK REKO. Musím přiznat, že paní Kučabovou znám více jak dvacet let. Lehce komplikovaný prodej bytu, protože se jednalo o byt družstevní (převod užívacích práv) proběhl k naší absolutní spokojenosti. Korektnost, termíny schůzek a prohlídek, úschova a převod financí i jednání na bytovém družstvu - vše proběhlo k naší úplné spokojenosti. Já se tedy musím přidat na stranu spokojených klientů.

Zdeněk Zmatlík 10.4.2018

Prodej bytu 3+1+L+garáž - Hořovice

Prodej bytu 3+1+L+garáž - Hořovice

S koupí bytu jsem byla velmi spokojená. A s bytem samotným taky - oproti berounskému sídlišti je to opravdu paráda.
Martina Zetková